title=

…píše sa v novinách. Možno pre novinárov. Bežnému smrteľníkovi je jasné že nikto neprenášal tie milióniky (viac ako štyridsaťjeden a menej ako sto čo dáva priestor pre slušnú dodatočnú podušku keby sa náhodou objavili nejaké ďalšie účty na Elektru či inú Mečiarovu nemovitosť) cez hranice v kufríkoch. Ale že tomu niekto okrem jeho veriacich uverí si nemyslí celkom iste ani V. M. sám. Zrejme však kalkuluje so svojimi veriacimi a s tým že ich hlas sa tak do Mečiarovho volebného neba dostane.

Zaujímavé je však niečo iné: ako pod svetlom Mečiarovej Elektry nastala úplná tma pri všetkých tých nemovitostiach latifundiách vilách a luxusných bytiskách ktoré si politici všetkých svetových koaličných a opozičných strán za posledné roky nahonobili a nemohli zaplatiť z legálne vykázaných finančných zdrojov. Nehovoriac už o korupcii ktorú bežný smrteľník nevidí na vlastné oči ale tuší ju podľa vlastného úsudku.

Lepšiu službu ako sňať z nich ťarchu hriechu ich vlastnej korupcie nemohol Vladimír Mečiar týmto politikom prostredníctvom Petra Zieglera urobiť.

Dobrú noc.

Comments

Komentáre