Shooty

Výsledky testov prezidenta Schustera vylúčili hypotézu o intoxikácii jeho organizmu. Zdá sa teda že sa nám prezidenta nikto otráviť nepokúšal.

Škoda. Mohlo to byť vzrúšo. Slovensko by sa dostalo na prvé stránky novín po celom svete. Veď ktorá krajina sa za posledné desaťročia môže pochváliť tým že jej najvyššieho predstaviteľa sa niekto pokúsil otráviť? Na francúzskeho prezidenta nedávno strieľali. Britskú premiérku sa teroristi pokúšali vyhodiť do vzduchu aj s plnou sálou konzervatívcov. Ale jed? To je predsa len iná káva.

Pátranie po tajomnom travičovi mohlo mať tiež svoje čaro. Je za tým sprísahanie Dzurindu s Migašom ktorým sa zachcelo posledných pár dní svojho funkčného obdobia stráviť aj s prezidentskými právomocami? Alebo sa Monika Beňová pokúsila zbaviť populárneho konkurenta pred ďalšími prezidentskými voľbami? Alebo mu pár zrniečok záhadného prášku nasypal do čase vína v Krakove sám pápež ktorý na staré kolená zatúžil aspoň raz napodobniť niektorých svojich stredovekých predchodcov?

Ale zasa len nejaký vírus? To je už nuda. Ba dalo by sa povedať že priam otrava.

Dobrú noc.

Comments

Komentáre