Štvorica kandidátov OKS na kandidátke SASKY dnes odštartovala nekontaktnú fázu svojej volebnej kampane. Do volieb ostáva 80 dní a je najvyšší čas začať naplno bojovať o ich výsledok.

Je však zároveň leto. Ľudia si potrebujú oddýchnuť. Aj od politikov a ich rečí. Napriek radám marketérov nechceme ľudí v tomto čase otravovať tým, že ich budeme fyzicky kontaktovať priamo v uliciach. Nebudeme však v najbližších týždňoch zaháľať, ale vyskúšame niečo iné ako väčšina ostatných kandidátov. Rozhodli sme sa pre nekontaktnú kampaň. Počas leta sa preto chceme s vami nestretávať po celom Slovensku a na našich nestretnutiach vám chceme dať vedieť, za akými hodnotami stojíme, čo máme za sebou a čo budeme v politike presadzovať, ak nám dáte dôveru.

Za 80 dní sa dá oboplávať a obísť okolo celého sveta. My sa tých najbližších 80 dní pokúsime využiť na to, aby sme vás presvedčili, že zúčastniť sa volieb má zmysel, že si máte z čoho vybrať a že váš hlas je dôležitý.

Tešíme sa na letné nestretnutia s vami po celom Slovensku.

Ondrej Dostál (č. 15), Radovan Kazda (č. 20), Martin Mlýnek (č. 32), Slavomíra Henčeková (č. 101), kandidáti OKS na kandidátke SASKY

#nekontaktnákampaň #voľteSASKU #krúžkujteOKS

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Comments

Komentáre