Občianska konzervatívna strana (OKS) vytvorila transparentný účet, prostredníctvom ktorého je možné podporiť štyroch kandidátov OKS na kandidátnej listine SaS, teda Ondreja Dostála, Radovana Kazdu, Juraja Petroviča a Zuzanu Aufrichtovú a ich dezinficačnú kampaň.

Odkaz na transparentný účet OKS kandidáti 2020

Zriaďovateľom transparentného účtu je fyzická osoba Matej Števove, kancelár OKS. Matej Števove zriadil transparentný účet na základe poverenia predsedom OKS Ondrejom Dostálom.

Informácie o transparentnom účte OKS kandidáti 2020:

  1. Účelom transparentného účtu je zhromažďovať finančné prostriedky na podporu volebnej kampane kandidátov OKS na kandidátnej listine SaS v parlamentných voľbách 2020
  2. Poukázaním prostriedkov na transparentný účet darca daruje financie vlastníkovi účtu Matejovi Števove, kancelárovi OKS, ako fyzickej osobe, aby ich použil na účely kampane kandidátov OKS na kandidátke SaS.
  3. Zhromaždené prostriedky z transparentného účtu budú vlastníkom účtu poukázané ako dar pre SaS, prevedené na jej účet a použité na kampaň kandidátov OKS na kandidátnej listine SaS.
  4. Prostriedky, ktoré sa nestihnú použiť na kampaň kandidátov OKS vo voľbách 2020 alebo ktoré budú vložené po poslednom poukázaní financií na účet SaS, budú po voľbách vlastníkom účtu vložené na účet OKS ako dar pre OKS.
  5. Informácia o darcoch a použití prostriedkov z transparentného účtu bude zverejnená na webovej stránke OKS.

Podporte dezinficáciu!

Ondrej Dostál

predseda OKS

 

Comments

Komentáre

Ondrej Dostál

Ondrej Dostál je sociológ, právnik a bývalý novinár. Od roku 2016 je poslancom Národnej rady SR, v tejto úlohe pôsobil aj v rokoch 2010 až 2012. Od roku 2009 do roku 2017 bol poslancom zastupiteľstva Bratislavského samosprávneho kraja a od roku 2014 do roku 2018 bol poslancom mestského zastupiteľstva v Bratislave. Je tiež poslancom miestneho zastupiteľstva mestskej časti Bratislava – Staré Mesto. Od apríla 2012 je predsedom OKS.