Občianska konzervatívna strana (OKS) pozýva na verejné stretnutie členov a sympatizantov OKS v sobotu 21. mája 2016 od 14:00 do 16:00 vo Vinodole (okres Nitra).

Príďte sa porozprávať s predsedom OKS a poslancom NR SR Ondrejom Dostálom, podpredsedami OKS Ivanom Kuhnom, Martinom Mlýnekom, Jurajom PetrovičomTiborom Takáčom a ďalšími členmi OKS.

Stretnutia sa ako hosť zúčastní aj predseda Mladých liberálov Jakub Nedoba, s ktorým sme počas volebnej kampane spoločne derathizovali Slovensko.

Spoločne si môžeme pochutiť na špecialitách z rôznych regiónov Slovenska v rámci akcie Restaurant Day, ktorú vo Vinodole organizuje Združenie občanov miest a obcí Slovenska (ZOMOS).

Stretnutie sa uskutoční v pohostinstve Pod brezami na Hlavnej 249 vo Vinodole | mapa

Tešíme sa na stretnutie!

Ondrej Dostál | predseda OKS

Comments

Komentáre


Ondrej Dostál

Ondrej Dostál je sociológ, právnik a bývalý novinár. Od roku 2016 je poslancom Národnej rady SR, v tejto úlohe pôsobil aj v rokoch 2010 až 2012. Od roku 2009 do roku 2017 bol poslancom zastupiteľstva Bratislavského samosprávneho kraja a od roku 2014 do roku 2018 bol poslancom mestského zastupiteľstva v Bratislave. Je tiež poslancom miestneho zastupiteľstva mestskej časti Bratislava – Staré Mesto. Od apríla 2012 je predsedom OKS.