Do parlamentu kandidujeme na kandidátke SaS. Prečo? Predstavujeme hlavné dôvody, pre ktoré sme sa tak rozhodli.

1. Sme konzervatívci a ctíme si hodnoty akými sú lojalita voči partnerom, korektná spolupráca a kontinuita vo vzťahoch, ktoré sa osvedčili. Z nášho pohľadu sa spolupráca SaS osvedčila a cheme v tom pokračovať.

2. Najdôležitejší dôvod je ale záujem krajiny. Ten je v tom, že dôjde k zásadnej politickej zmene, že pošleme vlády SMER-SD definitívne do minulosti a že tu vznikne vláda zložená zo strán demokratickej opozície. Z pohľadu OKS je nevyhnutnou podmienkou to, že zastúpenie v parlamente bude mať SaS. Záležať bude na každom hlase. My v OKS budeme ľudí presviedčať, že treba podporiť SaS. Je potrebné dať hlas SaS, aby prišlo k zásadnej zmene politických pomerov a ku vzniku demokratickej vlády.

3. OKS a SaS sú pravicové strany a OKS chce, aby pravicové názory a pravicové myšlienky mali svoju politickú reprezentáciu v budúcej vláde a parlamente. Faktom je, že z kandidujúcich politických strán je jedinou relevantnou pravicovou stranou práve SaS. Urobíme všetko preto, aby SaS dosiahla v týchto voľbách čo najlepší výsledok.

 

Comments

Komentáre