Fero Taraba tiahne do volieb

title=

Keďže je dnes posledný deň oficiálnej volebnej kampane musíme si konečne položiť otázku koho bude voliť Fero Taraba. Zatiaľ to vyzeralo tak že nepôjde voliť lebo ho žena do volieb jednoducho nepustí.

V deň volieb sa však Fero Taraba definitívne vzoprie. Žena mu síce zobrala kľúče a zamkla ich na neznáme miesto kde ich nikto nenájde ale Fero sa chytí rozumu a nepozorovane jej ukradne kľúče z kabelky ktorú si neopatrne nechala v kuchyni na stole.

Potom vyčíha najpríhodnejšiu chvíľu keď je žena v kúpeľni a robí si manikúru. Vie že má presne tridsať minút na to aby sa nepozorovane vrátil domov.

Rýchlym ale nie nápadným krokom sa vyberie do volebnej miestnosti ku ktorej má päť minút. Tam strávi dvadsať minút uvážlivým rozhodovaním koho bude voliť aby aj jeho hlas rozhodol.

Po dvadsiatich minútach je mu všetko jasné. Energicky vyplní volebný lístok odovzdá štyri preferenčné hlasy a dvere bytu zatvorí presne vo chvíli keď žena vychádza z kúpeľne. Fero sa už medzitým stihol vyzuť a opäť sa šuchtá po byte svojím nenapodobiteľným váhavým krokom.

Koho Fero Taraba volil? To sa nikto nedozvie a Fero to nikdy neprezradí. No my čo sme s ním boli za plentou to vieme: ženy.

Dobrú noc.

Comments

Komentáre