Arcibiskup Sokol…

title=

…nabáda veriacich aby nevolili strany ktoré „majú ateistický základ alebo ich vodcami sú neveriaci liberáli bývalí komunisti“. Trafené politické (Rusko Fico) i nepolitické (Kusý) husi zagágali iní (Šimko Šebej) vyjadrili svoju spokojnosť a Béla Bugár si v rámci jednoty obsahu a formy všimol rozpor medzi obsahom (s ktorým súhlasil) a formou (s ktorou nesúhlasil).

Tak to už chodí. Jedno však ostalo nepovšimnuté. Arcibiskup Sokol okrem iného napísal že „nebude voliť takú stranu ktorej vodca cez svoju televíziu znemravňuje náš národ a najcennejšiu vrstvu – mládež.“

Ak mal Otec arcibiskup na mysli popolnočnú reláciu televízie Markíza Láskanie ide možno väčšmi o znemravňovanie stáreže; ale to je len odhad viac by napovedal peoplemeter zaoberajúci sa vekovou štruktúrou divákov relácie.

Priznávam sa že v súvislosti s voľbami mi predsa len väčšmi prekáža niečo iné: verejná politická manipulácia ktorou naše médiá znemravňujú našu mládež i stárež. Veru tak. Ak ste práve dopozerali Láskanie a brodíte sa nočným internetom:

Dobrú noc.

Comments

Komentáre