Nezábudka a charakter štátu

Shooty

Treba zmeniť charakter štátu tvrdí DS. Potvrdzuje to podľa nej aj brutálny zákrok polície proti obrnenému transportéru DS-DU nazvanému Nezábudka pripomínajúci praktiky totalitnej moci spred roku 1989. Fuj hanba polícii!

Veď si to len predstavte čo si títo šikanovači nedovolili. Podrobili transportér prísnej technickej kontrole. Drzosť nad drzosť. Ako si z našich daní platení policajti môžu osobovať právo kontrolovať na akých obrnených transportéroch jazdíme po cestách? Čo ich je vôbec do toho? Veď to je len a len naša vec. Nezdravý prístup predstaviteľov štátu k občanom a obrneným transportérom potvrdzuje aj skutočnosť že im prekážali také banality ako nefunkčné brzdy chýbajúce sprievodné vozidlo alebo chýbajúce doklady o technickej spôsobilosti. Keby sa tak policajti radšej starali o svojich opitých kolegov a nešikanovali nevinné obrnené transportéry.

V tomto prípade nemožno s DS nesúhlasiť. Charakter štátu je naozaj potrebné zmeniť. Slobodným občanom predsa nejaký štát nebude hovoriť či majú alebo nemajú mať na svojom obrnenom transportéri funkčné brzdy.

Dobrú noc.

Comments

Komentáre