Strážcovia poriadku

Shooty

Na každom rohu nás Ficova tvár poúča že tu zavedie zákon a poriadok.

Aký to bude zákon? Taký ficovský. Jeden môže druhý nemôže. Rómovia nemôžu biele golieriky môžu… teda kradnúť. Oni nemôžu ja môžem… teda porušovať Volebný zákon.

Vycapiť si pred začiatkom kampane na bilboardy volebné číslo si zatiaľ nikto po roku 1989 nedovolil. Ani Mečiar. No a čo som ja horší ako Mečiar? Veď platí môj Ficov zákon: čo oni nemôžu to ja môžem. A nejakého právnika ktorý povie že dať si na bilboard heslo VOĽTE FERA je zakázané ale dať si tam VOĽTE 0 je dovolené.

Áno iste Fico dostal päťku aj keď chce byť po voľbách jednotkou. Ale keď sme už pri tom áno čo robia naši z ÁNO? Je síce pravda že Rada pre vysielanie a retransmisiu im v Markíze za „nesplnenie objektívnosti a nestrannosti spravodajských programov“ uložila „sankciu upozornenia za porušenie zákona“ čo po slovensky znamená že Markíza mala sama o sebe prehlásiť že porušila zákon ale načo sa namáhať. A tak naši radostní podporovatelia ÁNO jednoducho nezaplatili aj keď majú celkom iste (ako všetci) vo svojom krásnom volebnom programe napísané že chcú zlepšiť vymáhateľnosť práva.

Naši budúci strážcovia poriadku ešte ani nevyhrali voľby a už si z nás robia srandu. Akú srandu si z nás potom budú robiť po voľbách?

Dobrú noc!

Comments

Komentáre