Image OKS myslí svoj nesúhlas s daňovou a odvodovou reformou vážne jej podpredseda Ondrej Dostál sa neoholí kým problém odvodov živnostníkov a dohodárov nebude vyriešený.

Podpredseda OKS a poslanec Národnej rady SR Ondrej Dostál sa nebude holiť kým „problém odvodov živnostníkov a dohodárov nebude vyriešený“. Dostál to vyhlásil na ďalšej facebookovej tlačovej besede kde opäť vystúpil v kostýme rozprávkového lúpežníka Alibabu.

Alibaba na Zbojníckom chodníku

Zdroj: Alibaba a štyristotisíc živnostníkov

„OKS už dlho hovorí že nepodporí zvýšenie odvodovo-daňového zaťaženia pre živnostníkov dohodárov a ani pre iné samostatne zárobkovo činné osoby .Všetci sa tvária akoby sme to nemysleli vážne“ hovorí na zázname facebookovej tlačovky Dostál. Potom vyberie orientálny nôž a dodá: „Ale my to naozaj myslíme vážne.“ Svoje slová následne potvrdil tým že sa nožíkom naposledy oholil na zbojníckom chodníku nad Terchovou. „Nie je úlohou štátu aby sa snažil oholiť živnostníkov toto holenie nebude iba na skúšku“ vyhlásil.

Čítajte ďalej v agentúrnej správe SITA zo dňa 16. mája 2011 na stránkach spravodajského portálu webnoviny.sk tu.

Comments

Komentáre


Ondrej Dostál

Ondrej Dostál je sociológ, právnik a bývalý novinár. Od roku 2016 je poslancom Národnej rady SR, v tejto úlohe pôsobil aj v rokoch 2010 až 2012. Od roku 2009 do roku 2017 bol poslancom zastupiteľstva Bratislavského samosprávneho kraja a od roku 2014 do roku 2018 bol poslancom mestského zastupiteľstva v Bratislave. Je tiež poslancom miestneho zastupiteľstva mestskej časti Bratislava – Staré Mesto. Od apríla 2012 je predsedom OKS.