Reforma daňovo-odvodového systému je pre nás v OKS jednou z nosných tém dnešných dní. Naďalej trváme na tom aby sa nezvyšovalo daňovo-odvodové zaťaženie pre živnostníkov a ďalšie samostatne zárobkovo činné osoby. Na podporu tohto stanoviska sme v apríli pripravili aj prvú facebookovú tlačovku a založili facebokovú stránu Alibaba a štyristotisíc živnostníkov. Táto stránka je otvoreným fórom pre všetkých ktorým budúcnosť živnostníkov dohodárov a ďalších samostatne zárobkovo činných osôb nie je ľahostajná. Na facebooku našla podporu už viac ako 600 ľudí.

Keďže ohrozenie „zlými odvodmi“ stále hrozí chceme pokračovať vo verejnej diskusii na túto tému a umožniť vyjadriť svoj názor samotným živnostníkom a SZČO vôbec. Preto sme pripravili akciu na ktorej svoj postoj k reforme daní a odvodov môžete vyjadriť každý osobne.

Obraciame sa na vás nielen preto aby ste túto myšlienku šírili ďalej a odporúčali facebookovú stránku svojim priateľom a známym ale aj pre to aby ste ľudí vo svojom okolí mohli osobne zoznámiť s Alibabom ktorý za nich bojuje.

Ak ste živnostník alebo vo svojom okolí máte živnostníka dohodára alebo inú samostatne činnú osobu príďte spolu v sobotu 14. mája o 12.00 hod. do Zbojníckej pivnice v Terchovej časť Vyšné Kamence. Odtiaľ sa s Alibabom vydáme po vychýrenom Zbojníckom chodníku na pochod proti zlým odvodom. Staňte sa súčasťou druhej facebookovej tlačovky ktorú nahráme počas tejto akcie.

V prípade že vám sobotný výlet a stretnutie s predstaviteľmi OKS príde vhod a chystáte sa prísť môžete svoj príchod konzultovať na tel. čísle: 0917 761 975 alebo na e-mailovej adrese alibabatitle=oks.sk

Ak vám vzdialenosť alebo čas neumožňujú zúčastniť sa veríme že túto myšlienku budete podporovať a sledovať na Facebooku.

Súvisiace odkazy:

Alibaba a štyristotisíc živnostníkov

Zbojnícka pivnica v Terchovej časť Vyšné Kamence (mapa)

Comments

Komentáre