Kandidátov OKS na kandidátke SaS Ondreja Dostála (č. 20) a Ivana Kuhna (č. 30) môžete podporiť finančným príspevkom na transparentný účet SK7209000000005082537874.

OD_IK_valentinka

Volebná kampaň OKS bude krátka, skromná a veríme, že účinná. Sme presvedčení, že voliči nepotrebujú dlhé reči, stovky bilboardov a masívnu reklamu v médiách, aby sa rozhodli, koho majú voliť. Ak sme vás nepresvedčili svojou doterajšou činnosťou, dôslednou opozíciou proti Ficovej vláde, kritikou jej korupčných praktík, obhajobou slobodného trhu a slobodnej spoločnosti, ani svojimi občianskymi aktivitami a pôsobením v komunálnej politike v Bratislave a Rožňave, tých pár dní pred voľbami to už nezmení.

Posledné dva týždne pred voľbami strávime na ceste Slovenskom. Budeme hovoriť s ľuďmi a presviedčať ich, že má zmysel zúčastniť sa volieb. A že máme spolu šancu poslať Fica preč. Aj skromná kampaň si vyžaduje prostriedky. Tá naša bude financovaná iba z toho, na čo sa zložia naši členovia a sympatizanti.

Ak nám chcete pomôcť poslať Fica preč, podporte naše úsilie finančným príspevkom na transparentný účet SK7209000000005082537874.

Transparentný účet zriadil Martin Mlýnek, podpredseda OKS, zaevidovaný Štátnou komisiou pre voľby ako tzv. tretia strana pre účely vedenia kampane pred voľbami do NR SR dňa 5. marca 2016. Všetky prostriedky zhromaždené na tomto účte budú použité na volebnú kampaň kandidátov OKS.

Informáciu o všetkých pohyboch na transparentnom účte Martina Mlýneka na podporu volebnej kampane Ondreja Dostála a Ivana Kuhna nájdete tu.

Výškou príspevku nám môžete poslať symbolický odkaz.

50 je súčet čísel kandidátov OKS (20 + 30)

23 je číslo kandidátnej listiny SaS

5,23 je kombinácia oboch

Poteší nás aj akákoľvek iná, symbolická, či nesymbolická výška vašej podpory.

O jej využití v našej kampani vás budeme podrobne informovať.

Prípadný zostatok bude po voľbách prevedený ako dar Martina Mlýneka na účet OKS.

Ďakujeme.

Občianska konzervatívna strana

 

Comments

Komentáre