Občianska konzervatívna strana (OKS) bude v prezidentských voľbách 2024 podporovať občianskeho kandidáta Ivana Korčoka. Dnes o tom rozhodlo Predsedníctvo OKS.

OKS považuje Ivana Korčoka za prezidentského kandidáta, ktorý má všetky predpoklady stať sa dobrou hlavou nášho štátu. Ivan Korčok je reprezentantom jasnej prozápadnej orientácie Slovenskej republiky, zástancom hodnôt liberálnej demokracie a právneho štátu, skúseným a kompetentným diplomatom a predstaviteľom slušnej a zodpovednej politiky. V čase keď sú tieto hodnoty spochybňované a ohrozované predstaviteľmi novej vládnej koalície, je dôležité, aby vo výkone prezidentskej funkcie pokračoval človek, ktorý má rovnako ako súčasná pani prezidentka jasno v tom, že je ich potrebné obhajovať a chrániť.

OKS je pripravená v rámci svojich skromných možností prispieť k úspechu prezidentskej kandidatúry Ivana Korčoka a vyzýva svojich priaznivcov, aby podporili jeho úsilie prostredníctvom zberu podpisov, či finančným príspevkom na jeho volebnú kampaň.

Ondrej Dostál, predseda OKS
Zuzana Aufrichtová, podpredsedníčka OKS
Radovan Kazda, podpredseda OKS
Ivan Kuhn, podpredseda OKS
Martin Mlýnek, podpredseda OKS
Matej Števove, kancelár OKS
Juraj Bakoš, člen Predsedníctva OKS
Svetozár Gavora, člen Predsedníctva OKS
Juraj Petráš, člen Predsedníctva OKS
Dušan Sloboda, člen Predsedníctva OKS
Vladimír Špánik, člen Predsedníctva OKS

Dňa 12. novembra 2023.

Comments

Komentáre