„Mali sme tie najlepšie úmysly, ale dopadlo to ako vždy.“

„Mali sme tie najlepšie úmysly, ale dopadlo to ako vždy.“ Autorom tohto výroku je niekdajší ruský premiér Viktor Černomyrdin, ktorý stál na čele ruskej vlády počas búrlivých 90. rokov, teda v čase pokusu o prechod Ruska od komunistickej totality k reformám a demokracii. Je namieste obava, že tento výrok bude platiť aj na druhý pokus SMER-SD o zavedenie sociálnych podnikov na Slovensku. Ten prvý vieme, ako dopadol. Svedčiť by o tom mohli/mali pani Tomanová, pani Grečková, pán Babič a spol.

Uverejnil používateľ Ondrej Dostál Piatok 2. februára 2018

 

Otázka na členov vlády: Mal by plagiátor Danko odstúpiť?

MAL BY PLAGIÁTOR DANKO ODSTÚPIŤ? ODPOVEDAJÚ ČLENOVIA VLÁDYNa hodine otázok 29. novembra 2018 členovia vlády Petra Pellegriniho odpovedali na moju otázku: „Ak sa vláda SR hrdí tým, že sme v jadre európskej integrácie, nemali by aj u nás na podozrenia z plagiátorstva alebo nečestného získania titulu reagovať najvyšší ústavní činitelia rezignáciou podobne, ako sa to v totožnej situácii opakovane deje v iných členských krajinách EÚ?“Odpovede-neodpovede ministrov Lajčáka, Kažimíra, Žigu, Gála, Sólymosa, Sakovej, Gajdoša, Richtera a podpredsedu vlády Rašiho vo videu.

Uverejnil používateľ Ondrej Dostál Nedeľa 2. decembra 2018

 

 

Comments

Komentáre

Ondrej Dostál

Ondrej Dostál je sociológ, právnik a bývalý novinár. Od roku 2016 je poslancom Národnej rady SR, v tejto úlohe pôsobil aj v rokoch 2010 až 2012. Od roku 2009 do roku 2017 bol poslancom zastupiteľstva Bratislavského samosprávneho kraja a od roku 2014 do roku 2018 bol poslancom mestského zastupiteľstva v Bratislave. Je tiež poslancom miestneho zastupiteľstva mestskej časti Bratislava – Staré Mesto. Od apríla 2012 je predsedom OKS.