Derathizáciu multifunkčného ihriska v Dvoriankach vykonali Ondrej Dostál (č. 20), Jakub Nedoba (č. 26) a Ivan Kuhn (č. 30), zástupcovia OKS resp. Mladých liberálov na listine SaS.

V Dvoriankach (okres Trebišov) dnes smerácki papaláši na čele s Dušanom Galisom a smerácky starosta otvárali multifunkčné ihrisko. Týždeň pred voľbami sme videli, ako sa štátne peniaze (ihrisko bolo postavené z vládnej dotácie) a zároveň aj obecné peniaze (otvorenie organizovala a financovala obec, vrátane následného občerstvenia zabíjačkovými špecialitami) nepokryte zneužíva na volebnú kampaň Smeru (dodávka Smeru bola odparkovaná priamo na trávniku futbalového ihriska hneď vedľa, smerácke dievčatá rozdávali smerácke balíčky so smeráckymi predvolebnými materiálmi v smeráckych igelitkách). Ukážkový prípad rathizácie. Tak sme multifunkčné ihrisko hneď po otvorení zderathizovali.

Starosta Dvorianok Andrej Marcin (SMER-SD) v úvodnej reči privítal smeráckych potentátov. Nevynechal ani „štátneho tajomníka ministerstva životného prostredia pána Ferencza, ktorý má zásluhu na finančnej dotácii pre rekonštrukciu materskej školy, ktorú budeme realizovať,“ neskryte sa pochválil klientelistickými praktikami starosta. Viac vo videu nižšie.

Upozornenie: záverečná časť videa obsahuje vulgárne výrazy miestneho občana.

 

Pozrite si fotoreport zo sobotňajšej kampane derathizérov v Dvoriankach, Svidníku a Krajnej Bystrej:

sobota-II-kampan

Comments

Komentáre