Občianska konzervatívna strana dnes zverejnila volebný program Slovensko pre všetkých s ktorým idú jej kandidáti do júnových parlamentných volieb (úplné znenie volebného programu sa nachádza tu).

Názov volebného programu vychádza z presvedčenia že Slovensko bude dobrou krajinou vtedy keď sa v ňom budú dobre cítiť všetci slušní a poctiví ľudia. Volebný program OKS nie je programom neuskutočniteľných sľubov rozhadzovania verejných zdrojov a kupovania si priazne voličov ľúbivými gestami ale programom šetrenia programom efektívnej a zodpovednej správy veci verejných. Definitívnu verziu volebného programu schválilo včera užšie predsedníctvo OKS na svojom „výjazdovom zasadnutí“ (fotografie z výjazdového zasadnutia predsedníctva nájdete tu).

Kandidáti OKS sa zúčastnia júnových parlamentných volieb na kandidátke strany MOST-HÍD. Za OKS kandidujú Peter Zajac (kandidát č. 13) Ondrej Dostál (č. 23) František Šebej (č. 33) Peter Osuský (č. 43) a ďalších desať kandidátov – vždy na miestach končiacich číslom 3 (kompletný zoznam kandidátov OKS sa nachádza tu).

Volebným logom OKS je štvorlístok symbolizujúci odporúčanie voličom podporiť OKS zakrúžkovaním jej štyroch kandidátov na kandidátnej listine MOST-HÍD. OKS dnes zároveň odštartovala svoju volebnú kampaň účasťou predsedu OKS na mítingu MOST-HÍD v Košiciach (zoznam mítingov s účasťou kandidátov OKS sa nachádza tu).

Peter Zajac
predseda OKS

Ondrej Dostál František Šebej Peter Osuský
podpredsedovia OKS

V Bratislave dňa 9. mája 2010.


Súvisiace informácie:

Volebný program OKS: Slovensko pre všetkých

Kandidáti OKS na kandidátke MOST-HÍD

Mítingy MOST-HÍD s účasťou kandidátov OKS

Comments

Komentáre