Ako ma môžete podporiť

title=1. Pomôžte mi osloviť voličov
2. Pomôžte mi v kampani
3. Podporte ma na internete
4. Podporte ma finančne
5. Podporte ma na Facebooku

1. Pomôžte mi osloviť voličov
Poznáte v bratislavskom Starom Meste niekoho komu by mohlo byť blízke to o čo sa v politike usilujem? Informujte ho že kandidujem. Dajte mu vedieť kde by sa o mne mohol dozvedieť viac. Skúste ho presvedčiť aby sa zúčastnil volieb a dal mi svoj hlas.

2. Pomôžte mi v kampani
Máte k dispozícii verejne prístupné miesto kde by ste mohli legálne umiestniť môj plagát alebo leták? Spojte sa so mnou a dajte mi vedieť.

3. Podporte ma na internete
Máte blog alebo webovú stránku na ktorú by ste mohli umiestniť informáciu o mojej kandidatúre a o tom že mám Vašu podporu? Urobte tak.
Môj priateľ a kolega zo staromestského zastupiteľstva Dušan Franců ma napríklad podporil takto. Ľudí ktorí mi vyjadrili dôveru tým že pozývajú ľudí na predvolebné stretnutia so mnou nájdete tu.

4. Podporte ma finančne
Chcete finančne prispieť na úhradu nákladov na moju volebnú kampaň? Spojte sa so mnou a dajte mi vedieť. Prehľad výdavkov na moju volebnú kampaň a darov na podporu mojej kandidatúry nájdete tu.

5. Podporte ma na Facebooku
Chcete byť so mnou v kontakte? Staňte sa členom skupiny mojich podporovateľov na Facebooku tu. Dajte vedieť svojím priateľom že ma podporujete.

Ďakujem Vám
Ondrej Dostál

Kontakt: ondrejdostaloks.sk

Comments

Komentáre